REZERVĂ ONLINE

11.02.2020 Job de vară în Grecia!

Job de vară în Grecia!

Îți place să descoperi destinații noi, oameni și obiceiuri fascinante?
Căutăm colegi pentru job de vară în Grecia - 2020

Reprezentant local si ghid de turism !

Cerințe:
• Preferabil studii, certificări sau cursuri în domeniu (și / sau student / proaspăt absolvent al unei facultați de profil Geografie / Turism).
• Cunoașterea limbii engleze, greacă sau rusă.
• Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului reprezentant local:
Job-ul presupune desfășurarea activității în Grecia pe o perioadă de aproximativ 5 luni (în perioada sezonului mai-octombrie).
• Coordonează transferul turiștilor de la aeroport spre stațiuni și efectuează programele turistice cu aceștia.
• Pregătește material informativ pentru turiști.
• Oferă informații grupului, atât înainte cât și în timpul programului.
• Rezolvă situațiile neprevăzute care pot apărea pe parcursul excursiei.

Beneficii:
• Training-uri de specialitate în domeniul turismului, seminare.
• Excursii, petreceri corporative.
• Siguranța unui venit fix lunar plus bonusuri considerabile în funcție de rezultate.
• Atmosferă destinsă, colegi tineri și prietenosi.

Agenția va achita costul transportului, cazare și masa pentru/ în Grecia (pe toata perioada desfășurării activității).

Cei interesați pot trimite CV-uri (în limba engleză, greacă sau rusă) la adresa de e-mail: info@mzt.ro

Limbă : Romanian

Ok
Selectează